Zavřít hledání
ABB_XERTEC

ABB s.r.o.

ABB je technologický lídr a průkopník s rozsáhlou nabídkou výrobků, služeb a řešení pro digitální průmysl. V návaznosti na více než 130letou tradici inovací dnes společnost ABB stojí v čele digitalizace průmyslu, podporována čtyřmi obchodními jednotkami s vedoucím postavením na trhu a výraznou orientací na zákazníka.

www.abb.com

ACTIVA_XERTEC

ACTIVA spol. s r. o.

Společnost ACTIVA je kapitálově nejsilnější českou společností v oboru kancelářských potřeb na našem trhu, na kterém působí již od roku 1992. Za své téměř třicetileté působení si vybudovala pozici tuzemské jedničky v koncových dodávkách kancelářských potřeb všem typům subjektů včetně mezinárodních firem a státní správy.

www.activa.cz

ATREA_XERTEC

ATREA s. r. o.

Firma ATREA vznikla v roce 1990 jako soukromá firma Ing. Petra Morávka, CSc. Při svém založení se opírá o dlouholeté zkušenosti v oblasti mikroklimatu budov a hlavně rekuperace odpadního tepla. Firma ATREA s. r. o. v současné době zaměstnává více než 300 spolupracovníků, v moderně zařízených a vybavených prostorách v Jablonci nad Nisou.

www.atrea.cz

BARRANDOV_XERTEC

Barrandov Studio a.s.

Barrandov Studio je jedním z největších a nejstarších filmových studií v Evropě. Od založení ateliérů v roce 1931 se zde natočilo přes 5000 českých i zahraničních filmů. Barrandov Studio je celosvětově známé svým prostředím a přístupem. Ateliéry a související služby využívají tradičně čeští filmaři i zahraniční tvůrci.

www.barrandov.cz

CESKAPOSTA_XERTEC

Česká pošta, s. p.

Česká pošta, s.p. je státní podnik provozující poštovní služby na území České republiky. Se svými více než 25000 zaměstnanci je čtvrtou největší českou společností dle počtu zaměstnanců. Kromě přijímání, přepravy a doručování poštovních a neadresných zásilek Česká pošta zajišťuje smluvní služby pro jiné podnikatelské subjekty či úřady.

www.ceskaposta.cz

CEZ_XERTEC

ČEZ, a. s.

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí.

www.cez.cz

COLOGNIA_XERTEC

Colognia press, a.s.

Mezi produkty patří především samolepicí etikety, ale i celá řada dalších produktů, jako jsou shrink sleeve nebo flexibilní obaly včetně laminátových tub. Vyrobit a potisknout umí také vícevrstvé tzv. peel-off etikety nebo vstupenky a visačky. Patří také mezi několik málo vybraných společností v rámci EU, které jsou certifikovány pro tisk DPG etiket.

www.cologniapress.com

COOP_XERTEC

Svaz českých a moravských spotřebních družstev

Svaz českých a moravských spotřebních družstev (Skupina COOP) sdružuje 46 spotřebních družstev, která provozují dohromady cca 2500 prodejen s celkovou prodejní plochou okolo 400000 m2 a zaměstnávají přes 13000 lidí. V roce 2020 vykázala česká a moravská spotřební družstva obrat téměř 33 mld. Kč s počtem členů přes 100000.

www.skupina.coop

Crocodille_XERTEC

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Výroba a distribuce vlastních balených baget a sendvičů již od roku 1991. Pečivo pochází z vlastní pekárny, vyrábí vlastní majonézu a dresinky. Objednávky řídí vlastní informační systém (DMS) a distribuci zajišťují vlastní flotilou aut ze 4 distribučních dep.

www.crocodille.org

CVUT_XERTEC

České vysoké učení technické v Praze

České vysoké učení technické v Praze patří k největším a nejstarším technickým vysokým školám v Evropě. Podle Metodiky 2017+ je nejlepší českou technikou ve skupině hodnocených technických vysokých škol. V současné době má ČVUT osm fakult a studuje na něm přes 18 000 studentů.

www.cvut.cz

DPD_XERTEC

Direct Parcel Distribution CZ s. r. o.

Na českém trhu působí již 28 let a v roce 2020 se zde i díky akvizici Geis Parcel stal největším soukromým balíkovým přepravcem. Je součástí mezinárodní skupiny DPDgroup, největší sítě balíkové přepravy v Evropě, která umožňuje doručovat zásilky hladce do 230 zemí a teritorií na celém světě.

www.dpd.com

DSLFOOD_XERTEC

DSL FOOD s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1999 jako dietary supplements laboratory. Od roku 2006 je kontraktační a ryze česká firma zabývající se vývojem a výrobou potravin pro zvláštní výživu s více než 65 zaměstnanci, která se nachází v novém moderním závodu v průmyslové zóně v Litovli.

www.dslfood.cz

EUROMEDIA_XERTEC

Euromedia Group a.s.

Euromedia Group a.s. z knižní divize skupiny Rockaway, Knižní Holding, a. s. je největším a nejsilnějším subjektem podnikajícím v rámci knižního trhu v České republice.

www.euromedia.cz

GEMO_XERTEC

GEMO a. s.

GEMO a.s. patří mezi významné hráče v segmentu pozemního stavitelství na českém a slovenském stavebním trhu. Jako generální zhotovitel kompletně realizují nadčasové moderní a designové projekty s respektem k životnímu prostředí v oblasti rezidenční výstavby, rozsáhlá administrativní a obchodní centra i průmyslové objekty v České republice a na Slovensku.

www.gemo.cz

HAME_XERTEC

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.

Hamé je česká obchodní značka společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko v koncernu Orkla Group, zabývající se výrobou trvanlivých i chlazených potravin.

www.hame.cz

HOTELIMPERIAL_XERTEC

Hotel Imperial

Hotel Imperial nabízí komplexní lázeňskou péči, wellness služby, masáže i zábaly.

www.hotel-imperial.cz

HRG_XERTEC

H.R.G. spol. s r. o.

HRG je moderní tiskárna zabývající se ofsetovým a digitálním tiskem. Vznikla v roce 1989 jako rodinná firma a dnes čítá na 160 zaměstnanců.

www.hrg.cz

IFMA_XERTEC

IFMA CZ, z.s.

Celosvětová asociace IFMA se sídlem v Houstonu (Stát Texas, USA) sdružuje odborníky facility manažery na celém světě.

www.ifma.cz

JEMCA_XERTEC

JEMČA a.s.

JEMČA a.s., v Jemnici, je přední český výrobce balených čajů. Balí a prodává více než 50 produktů – čaje tradiční, ovocné i bylinné. Dosahuje ročního obratu téměř 300 miliónů korun. Od roku 2020 společnost vlastní Dr.Müller Pharma.

www.jemca.cz

JRK_XERTEC

JRK Česká republika s.r.o.

JRK Česká republika byla založena v roce 2012 s posláním zlepšit odpadové hospodářství. Základními pilíři jsou předcházení vzniku odpadů a maximalizace míry třídění.

www.meneodpadu.cz

JT_XERTEC

J&T BANKA, a.s.

J&T BANKA, a.s. je bankovní instituce působící na českém finančním trhu od roku 1998. Banku vlastní skupina J&T Finance Group

www.jtbank.cz

KFC_XERTEC

AmRest s.r.o.

KFC, celým názvem Kentucky Fried Chicken, je americká nadnárodní korporace a obchodní řetězec fast food restaurací, zabývající se prodejem rychlého občerstvení, zvláště pak smaženým kuřecím masem v různých podobách.

www.kfc.cz

MAILSTEP_XERTEC

Mail Step a.s.

Zajišťuje kompletní logistiku vašeho e-shopu od uskladnění zboží, přijetí objednávky, kompletace a balení zboží, dopravy až po vašeho spokojeného zákazníka.

www.mailstep.cz

NESTLE_XERTEC

Nestlé Česko s.r.o.

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Z hlediska tržní kapitalizace je Nestlé největší potravinový koncern na světě. V Česku patří pod Nestlé závod Sfinx v Holešově, Zora v Olomouci a Tivall v Krupce.

www.nestle.cz

PACKWAY_XERTEC

PackWay s.r.o.

Společnost PackWay nabízí specializované služby v oblasti zásilkového obchodu.

www.packway.cz

PLZEN_XERTEC

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Plzeňský Prazdroj, a. s., je česká firma, pivovar založený v roce 1842, který produkuje první pivo plzeňského typu, Pilsner Urquell. Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva v Česku a je také největším exportérem piva do zahraničí.

www.prazdroj.cz

SKODA_XERTEC

ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s. je největší výrobce automobilů v Česku. Sídlo společnosti je v Mladé Boleslavi, kde se nachází i největší výrobní závod. V rámci Česka má Škoda Auto dva další výrobní závody, a to v Kvasinách a ve Vrchlabí. Od roku 1991 je součástí německého koncernu Volkswagen Group.

www.skoda-auto.cz

SONNENTOR_XERTEC

SONNENTOR s.r.o.

Sonnentor s.r.o. je česká firma zaměřená na produkci bioproduktů. Jedná se o dceřinou společnost rakouského Sonnentor GesmbH

www.sonnentor.com

Spojte se #s námi#.

Zákaznický servis