Zavřít hledání

##Řada #Revolution

Revoluce v dokončujícím procesu zpracování tisku

Popis

Tecnau Revolution 50™ rodina produktů nové generace určená pro vysokorychlostní dokončující zpracování. Řada Revolution se řadí mezi heavy-duty systémy, je zkonstruovaná tak, aby odolala náročným cyklům pro nepřetržitou výrobu a snížily se tak náklady na jejich údržbu. Konstrukční návrh jednotlivých systémů zaručuje snadný přístup pro zajištění servisní úkonů a to jak na místě, tak prostřednictvím vzdálené podpory, online monitorování a diagnostiku (IoT). Vstupte s řadou Revolution do světa Průmyslu 4.0
Zobrazit celý popis Skrýt podprobnosti

Cut&Stack nové generace

Systémy Stack 5251 a Stack 5151 přinášející nejpokročilejší způsob dokončování z role do stohu (roll-to-stack), a to jak v režimu near-line, tak i v přímém zapojení s tiskovým systémem (in-line). Nová generace Cut & Stack řešení přináší vysoce výkonné řezání a stohování s bezkonkurenční spolehlivostí a rychlostí až 180 m/min. Základem systému Stack 5251 je Cutter c52 , který disponuje duálním rotačním nožem oproti Cutteru c51, který je nabízen v konfiguraci s jedním nožem a je základem pro Stack 5151. U obou systémů je společným modulem stohovač – Stacker s51, 1-up2-up, 2-up merged, 3-up či 4-up režimy stohování při zajištění plného dynamického řezání.

Rychlost, flexibilita, loT

Systém StreamFolder™ 5152  přináší nejpokročilejší způsob variabilní produkce knih. Vyhotovené knižní bloky, složené ze 4 nebo 6 signatur, mají extrémně přesné zarovnání stránek a díky systému skládání se eliminuje přirozený průhyb papíru což zaručuje ploché knižní bloky prvotřídní kvality. Pro 3-up aplikace využívá unikátního Z-fold skladu, čímž poskytuje podstatné výhody oproti konkurenčním systémům s C-fold. Každá role papíru se nepatrně liší šířkou, pouze StreamFolder může zaručit pevné zarovnání stránky ve hřbetu, bez ohledu na tyto rozdíly. Může pracovat in-line s tiskovými systémy nebo near-line, rychlostí až 230 m/min.

Video

Spojte se #s námi#.

Zákaznický servis