Zavřít hledání

###Photo

Fotografie, plakáty, bannery & přebaly

Popis

Rostoucí poptávka po zadávání zakázek prostřednictvím webového rozhraní (web-to-print) vyžaduje efektivní a variabilní Cut & Stack řešení. Naše systémy pro cut-sheet i web umožňují zpracovat široký rozsah formátů fotografií (4 ”x 4” až „18 x 60”) seřazených podle požadavku. I pro další grafické aplikace, jako jsou obaly na knihy, marketingové brožury a plakáty, jsou k dispozici unikátní řešení, jenž vyčnívají rychlostí (až 137 m / min) a kompatibilitou s různými způsoby vyřazování a gramáží papíru.
Zobrazit celý popis Skrýt podprobnosti

Variabilní řez on Demand

Systém CutReady byl vyvinut pro finishing předtištěných rolí, výstupem je plně oříznutý produkt proměnné velikosti. Jedná se spolehlivé řešení pro zpracování on Demand jobů – řeže a shromažďuje  na stejné roli vytištěné produkty. Oblasti použití: Ročenky, kalendáře, obaly, knižní přebaly, plakáty, bannery, portréty.

Díky své modulární konfiguraci může být na výstupu umístěn šindelový nebo vibrační dopravník. Změna jobu je rychlá a prováděna operátorem (aby se minimalizoval přechodový čas).

Pohodlné ořezávání a stohování fotografií

Ořezávejte a skládejte digitálně vytištěné fotografie v širokém rozsahu velikostí. PhotoReady zpracovává předtištěnérole do plně oříznutého výstupu, seskupené podle pořadí a odeslané do stohovače nebo na šindelový dopravník.

Je podporována široká škála formátů, od 4 ”x 4” do „18 x 60”, tisk v režimech 1-up, 2-up, 3-up a 4-up.

Systém PhotoReady umožňuje řídit skupinové stohování pomocí 2D (datametrix) kódů, konstrukční řešení je provedeno s ohledem na snadnou údržbu, rychlost řezání a kontrolu akcelerace papíru, což činí toto řešení spolehlivým a flexibilním pro všechny druhy fotografických jobů.

Roll to Cut & Stack

Stack 566 poskytuje vysoce výkonné řezání a stohování, rychlostí až 137 m/min. Je tak ideálním řešením pro zpracování tisku on Demand, pro ty, kteří si chtějí zajistit pevnou pozici v přítomnosti i budoucnosti.
Jedná se o všestranný systém, který vytváří 1-up, 2-up nebo 3-up stohy a je konfigurovaný tak, aby odpovídal všem vašim požadavkům, zahrnuje nejnovější technologie od rotačního řezání po stohování.

Je podporována široká škála gramáží, od 40 do 200 g/m2. 

Stack 566 je vybaven antistatickým mechanismem nezbytným pro úspěšnou manipulaci s rolí a zařízením pro řízené zastavení archu, které je navrženo tak, aby se snížila rychlost a zabránilo se tak poškození citlivých hran papíru.

 

Roll-to-roll

Řešení zahrnující odvíječ, navíječ popř. oba systémy, dle potřeby a druhu finishingu. Zpracování vysoce kvalitních, pevně navinutých rolí, jednoduše a bez kompromisů. Využití off-line nebo in-line s digitální tiskárnou, perforováním, děrováním či kontrolou tisku. Řešení Roll to Roll jsou založena na nejnovějších poznatcích, dlouholetých zkušenostech a nejmodernějších technologiích. Inovativní provedení hřídele zajišťující plynulé vysokorychlostní podávání role do tiskového systému, snadno ovladatelný dotykový panel, automatická detekce směru posuvu role a poloautomatické nakládání rolí.

Video

Spojte se #s námi#.

Zákaznický servis