Zavřít hledání

#Komerční ###tisk

Systémy pro výrobu brožur a katologů

Popis

Nabízíme technicky nejvyspělejší systémy povznášející oblast komerčního tisku na vyšší úroveň. Osvědčené a ekonomicky přívětivé technologie zajišťující plnou automatizaci pracovního postupu.
Zobrazit celý popis Skrýt podprobnosti

Stack 2320 archový sklad

Vysoce výkonné řezání a stohování, bezkonkurenční spolehlivost. Řešení Cut & Stack nabízejí 1-up, 2-up nebo 3-up režimy stohování při dynamickém řezání, rychlostí až 180 m/min.

Systémy s technologii Smooth-Web zajišťují šetrnou a spolehlivou manipulaci i s velmi lehkými papíry, jedná se o nejnovější generaci synchronizačních modulů.

Na příklad Cutter c23 s duálním rotačním nožem umí jednoduché nebo variabilní dvojité řezání při tisku na spad. Stacker s20 nabízí spolehlivé a cenově výhodné zpracování většiny aplikací, oproti tomu Stacker s30 se vyznačuje vyšší rychlostí provozu a možností zpracování papírů s nízkou gramáží. 
Stack 2320 pak může být přes Feeder 568 připojen k finisherům třetích stran. Zároveň nabízí možnost střídavého výstupu – stohy pro off-line zpracování nebo in-line výstup do binderu.

Roll-to-roll s dynamickou perforací

Perforator TC 1550 HS vytváří horizontální a vertikální perforace on Demand a nabízí možnosti statického (pinfeed) i dynamického děrování pro výrobu uživatelsky přívětivých dokumentů pro vaše zákazníky.

Řadu HS lze upgradovat na dva perforační nože, min. rozměr horizontální perforace tak zkrátíte téměř na polovinu, při zachování dané rychlosti. Řízení procesu pomocí 2D (Datamatrix) i 1D barcodů či OMR. Až 89 předprogramovaných perforačních vzorů.

Konfigurace se dvěma, čtyřmi nebo šesti horizontálními a vertikálními perforačními zařízeními, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. TC 1550 HS je vybaven automatickou detekcí délky stránky a automatickou synchronizací po prázdném papíru.

 

Cut & Stack řešení pro digitálně tištěné noviny

Jednoduchý, spolehlivý a ekonomicky výhodný systém NewsReady vám zefektivní pracovní postup a nabídne větší variabilitu ve zpracování digitálně tištěných novin. In-line řešení pro web tiskové systémy, jehož výsledkem jsou úhledné, perfektně složené, noviny či brožury (až do tloušťky 24 listů – 96 stran), jenž jsou řazeny na výstupním dopravníku. Rychlost až 100 m/min. Systém se sestává z těchto modulů: Unwinder 550, Buffer b12, Cutter TC 7000 HS, Akumulátor TC 1007 L, skládačka a výstupní dopravník.

Knihy, jedna za druhou

Libra One je plně automatizovaný systém pro výrobu lepených knižních bloků z role (šířky až 500 mm), potištěné 2-up a 3-up (signatury 12 a 18) pro následnou vazbu. Může pracovat in-line s tiskovými systémy nebo off-line, rychlostí až 130 m/min.
Každý knižní blok může být složen z variabilního počtu stran, tak je zajištěna produkce bloků on Demand, tj. jejich proměnlivost ve velikosti i tloušťce.
Lepené knižní bloky jsou stohovány na offset pro snazší manipulaci a následný transport.

Patentované konstrukční řešení, dynamická změna (on-the-fly) způsobu perforace (horizontální i vertikální), proměnlivá délka řezu a skladu, podpora smíšených způsobů vyřazování na roli s dynamickou změnou (on-the-fly) z 2-up na 3-up, vše plně automatizované a rychlé, poznejte i Vy výhody systému Libra One.
Díky další jedinečné vlastnosti jsou minimalizovány odpadní stránky a to zmenšením velikosti posledního archu. V závislosti na počtu stránek každé knihy mohou být poslední archy zkráceny na délku 8 stranných (2-up) a 12-stranných (3-up) signatur, což minimalizuje počet bílých stránek na konci každé knihy.

Libra One CS

Libra One CS je plně integrovatelný a automatizovaný systém, který umožňuje tvorbu variabilních knih, proměnlivých v rozměru, tloušťce i způsobu vyřazování.

Vzhledem k dlouhodobě se snižujícímu průměrnému počtu knih, je Libra One CS řešením, které vám umožní flexibilní produkci, díky čemuž zvýšíte svojí konkurenceschopnost a otevřou se vám nové příležitosti.

Libra One CS umožňuje uživatelům dosáhnout nových trhů, kde jsou krátké cykly nezbytností – příručky, limitovaná vydání, publikování nových autorů, umělecké knihy, výzkumné práce, finanční zprávy a další. Maloobjemové publikace se tak stávají obchodní příležitostí nikoli překážkou.

Libra 800

Libra 800 je jedinečný plně automatizovaný a integrovatelný systém, který nabízí maximální variabilitu ve zpracování knih, lišících se rozměry, tloušťkou i typem obálky (měkká, měkká s klopou nebo pásková vazba). 
Díky své modulární konstrukci lze systém konfigurovat na míru vašim potřebám, může zahrnovat moduly: Variable Perfect Binder, Variable Three-Knife Trimmer a On-Demand Cover Maker.

Libra VT

Libra VT automatizuje proces řezání a ořezávání knih nezávisle na velikosti či tloušťce (on-the-fly) při rychlosti až 800 knih za hodinu, to vše bez potřeby zásahu operátora. Proces je řízen pomocí skenerů čárových kódů tištěných na každé knižní obálce. Pro poloautomatický nebo ruční provoz je k dispozici dotyková obrazovka pro zadávání dat.

Libra VT je použitelná i samostatně, své uplatnění tak může najít i v dalších oblastech dokončujícího zpracování.

Systém tvorby brožur

Systémy BMS nabízí plně automatizované zpracování širokého spektra brožur od šekových knížek přes cestovní poukázky, recepty, vstupenky, stravenky atd.

K dispozici jsou řešení na míru, která splňují široké požadavky zákazníků (vícenásobný vstup, šící jednotka, pásková vazba, stohování brožur, balicí stanice…), vše nezávisle a volitelně.

Video

Spojte se #s námi#.

Zákaznický servis