Zavřít hledání

#Direct ###Mail

Adresné oslovení zákazníků

Popis

Technologie barevného inkoustového tisku přináší do oblasti Direct Mailu nové možnosti díky nimž tak získává zpět postavení silného marketingového nástroje. Nabízíme řadu řešení, která přinášení větší efektivitu a flexibilitu vašim tiskovým aplikacím.
Na příklad Roll systém Zero Speed Splicer u40, který zvyšuje produktivitu tiskárny, Stack 2320 umožňuje řezání a stohování pro joby s tiskem na spad i offline finishing, TC 1550 Plus dynamicky perforujte a děrujte osobní kupóny, slevové karty i speciální nabídky. Kompatibilita se systémy třetích stran (bindery/finishery….)
Zobrazit celý popis Skrýt podprobnosti

Udržte tiskárnu v chodu

Zastavení tiskárny v důsledku výměny role může trvat až patnáct minut. S dnešními rychlými tiskárnami, které jsou schopny potisknout roli za méně než jednu hodinu, tak mohou prostoje v důsledku výměny role snížit produktivitu až o 25%.

Se Zero Speed ​​Splicer u40 toto procento klesá na nulu. Zároveň eliminuje papírový odpad spojený se zastavením tiskového systému.

Zero Speed ​​Splicer u40 vám přináší vyšší flexibilitu a nezávislost – přizpůsobí se široké škále gramáži papíru i jeho šířce. Role může být odvíjena vlevo, vpravo nebo uprostřed, což mu umožňuje pracovat s různými tiskovými systémy. Dynamická změna typu papíru pro tisk on Demand bez vlivu na produktivitu. Rychlost až 150 m/min.

Zero Speed ​​Splicer u40 obsahuje dva odvíječe, centrální spojovací modul a buffer. Ve spojovacím modulu dochází k automatickému spojení role končící s rolí navazující, díky interface ke kompatibilním tiskovým systémům je zajištěno zvednutí tiskových hlav při průchodu spoje, čímž je zaručena ochrana tiskových hlav před poškozením.

 

Stack 2320 archový sklad

Vysoce výkonné řezání a stohování, bezkonkurenční spolehlivost. Řešení Cut & Stack nabízejí 1-up, 2-up nebo 3-up režimy stohování při dynamickém řezání, rychlostí až 180 m/min.

Systémy s technologii Smooth-Web zajišťují šetrnou a spolehlivou manipulaci i s velmi lehkými papíry, jedná se o nejnovější generaci synchronizačních modulů.

Například Cutter c23 s duálním rotačním nožem umí jednoduché nebo variabilní dvojité řezání při tisku na spad. Stacker s20 nabízí spolehlivé a cenově výhodné zpracování většiny aplikací, oproti tomu Stacker s30 se vyznačuje vyšší rychlostí provozu a možností zpracování papírů s nízkou gramáží. 
Stack 2320 pak může být přes Feeder 568 připojen k finisherům třetích stran. Zároveň nabízí možnost střídavého výstupu – stohy pro off-line zpracování nebo in-line výstup do binderu.

Roll-to-roll s dynamickou perforací

Perforator TC 1550 HS vytváří horizontální a vertikální perforace on Demand a nabízí možnosti statického (pinfeed) i dynamického děrování pro výrobu uživatelsky přívětivých dokumentů pro vaše zákazníky.

Řadu HS lze upgradovat na dva perforační nože, min. rozměr horizontální perforace tak zkrátíte téměř na polovinu, při zachování dané rychlosti. Řízení procesu pomocí 2D (Datamatrix) i 1D barcodů či OMR. Až 89 předprogramovaných perforačních vzorů.

Konfigurace se dvěma, čtyřmi nebo šesti horizontálními a vertikálními perforačními zařízeními, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. TC 1550 HS je vybaven automatickou detekcí délky stránky a automatickou synchronizací po prázdném papíru.

 

Inteligentní stohování

Stack 1220 je nejnovější a nejpokročilejší řešení navržené společností Tecnau. Centrální stohovací modul vychází z modelu TC 1200, který je obohacen o nové, jedinečné vlastnosti. Stohovač TC 1220 je schopen nabídnout offsetový režim pro separaci rozdílných úloh a běh v nepřetržitém provozním režimu. Zpracované stohy jsou odeslány na výstupní dopravník.
Výstupní pásový dopravník TC 0320 je napřímo připojen ke stohovači TC 1220, dokáže zpracovat až čtyři stohy formátu A4 (portrait), ve dvou řadách a počtu 2 000 listů.

Flexibilní výstup

Řešení Stack 1200 obsahuje Unwinder 550, Simpla Cutter 1000 (pinfed) nebo TC 7000 (pinless), Stacker TC 1200 a výstupní dopravník TC 0300 s, který může být vybaven  Merging modulem.

Kontinuální ofsetové stohování

Univerzální Stack 1250 G produkuje  tiskové on Demand aplikace (výpisy, Transpromo…) z pinfed nebo pinless papíru, které jsou připravené pro další zpracování (off-line obálkování). Systém vytváří až 2 000 listé stohy, které jsou odesílány na výstupní dopravník. Řízení procesu pomocí OMR nebo 2D kódů.

Video

Spojte se #s námi#.

Zákaznický servis