Zavřít hledání

###Transpromo

Využijte maximální potenciál transpromo kampaní

Popis

Jedinečné spojení transakčních dat a adresného marketingového oslovení, které zvyšuje loajalitu zákazníků a snižuje náklady. Vouchery, dárkové kupóny, faktury atd. – joby, které se neobjedou bez dynamická perforace.
Naše řešení TC 1550 PLUS instalované in-line s Roll to Roll nebo Roll to Cut & Stack systémy nabízí komplexní zpracování vašich transpromo aplikací. S automatickým systémem výměny rolí Zero Speed Splicer u40 tisknete kontinuálně bez přerušení i v případě potřeby různých typů papírů.
Zobrazit celý popis Skrýt podprobnosti

Roll-to-roll

Řešení zahrnující odvíječ, navíječ popř. oba systémy, dle potřeby a druhu finishingu. Zpracování vysoce kvalitních, pevně navinutých rolí, jednoduše a bez kompromisů. Využití off-line nebo in-line s digitální tiskárnou, perforováním, děrováním či kontrolou tisku. Řešení Roll-to-Roll jsou založena na nejnovějších poznatcích, dlouholetých zkušenostech a nejmodernějších technologiích. Inovativní provedení hřídele zajišťující plynulé vysokorychlostní podávání role do tiskového systému, snadno ovladatelný dotykový panel, automatická detekce směru posuvu role a poloautomatické nakládání rolí.

Roll-to-cut&stack

Vysoce výkonné řezání a stohování, bezkonkurenční spolehlivost. Řešení Cut & Stack nabízejí 1-up, 2-up nebo 3-up režimy stohování při dynamickém řezání, rychlostí až 180 m/min.

Systémy s technologii Smooth-Web zajišťují šetrnou a spolehlivou manipulaci i s velmi lehkými papíry, jedná se o nejnovější generaci synchronizačních modulů.

Na příklad Cutter c23 s duálním rotačním nožem umí jednoduché nebo variabilní dvojité řezání při tisku na spad. Stacker s20 nabízí spolehlivé a cenově výhodné zpracování většiny aplikací, oproti tomu Stacker s30 se vyznačuje vyšší rychlostí provozu a možností zpracování papírů s nízkou gramáží.

Zero speed splicer

astavení tiskárny v důsledku výměny role může trvat až patnáct minut. S dnešními rychlými tiskárnami, které jsou schopny potisknout roli za méně než jednu hodinu, tak mohou prostoje v důsledku výměny role snížit produktivitu až o 25%.

Se Zero Speed ​​Splicer u40 toto procento klesá na nulu. Zároveň eliminuje papírový odpad spojený se zastavením tiskového systému.

Zero Speed ​​Splicer u40 vám přináší vyšší flexibilitu a nezávislost – přizpůsobí se široké škále gramáži papíru i jeho šířce. Role může být odvíjena vlevo, vpravo nebo uprostřed, což mu umožňuje pracovat s různými tiskovými systémy. Dynamická změna typu papíru pro tisk on Demand bez vlivu na produktivitu. Rychlost až 150 m/min.

Zero Speed ​​Splicer u40 obsahuje dva odvíječe, centrální spojovací modul a buffer. Ve spojovacím modulu dochází k automatickému spojení role končící s rolí navazující, díky interface ke kompatibilním tiskovým systémům je zajištěno zvednutí tiskových hlav při průchodu spoje, čímž je zaručena ochrana tiskových hlav před poškozením.

 

Roll-to-roll s dynamickou perforací

Perforator TC 1550 HS vytváří horizontální a vertikální perforace on Demand a nabízí možnosti statického (pinfeed) i dynamického děrování pro výrobu uživatelsky přívětivých dokumentů pro vaše zákazníky.

Řadu HS lze upgradovat na dva perforační nože, min. rozměr horizontální perforace tak zkrátíte téměř na polovinu, při zachování dané rychlosti. Řízení procesu pomocí 2D (Datamatrix) i 1D barcodů či OMR. Až 89 předprogramovaných perforačních vzorů.

Konfigurace se dvěma, čtyřmi nebo šesti horizontálními a vertikálními perforačními zařízeními, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. TC 1550 HS je vybaven automatickou detekcí délky stránky a automatickou synchronizací po prázdném papíru.

 

Video

Spojte se #s námi#.

Zákaznický servis