Zavřít hledání

#Transakční ###tisk

Zpracování transakčních dat, jednoduše a rychle

Popis

Naše Roll-to-Roll a Roll-to-Cut&Stack řešení vám pomohou zefektivnit workflow a maximalizovat run-time, zpracování transakčních dat tak nebylo nikdy snazší. Lze použít v off-line nebo in-line režimu. Řezejte a stohujte i ty nejlehčí papíry. Naše vysokorychlostní Roll-to-Fanfold řešení produkují dokonalé stohy tvořené z rolí (pinless nebo pinfed).

Modularita systémů prodlužuje livetime. Speciální joby s perforací či děrováním? Žádný problém – moduly pro statické či dynamické zpracování vám otevírají nové možnosti.

Zobrazit celý popis Skrýt podprobnosti

Roll-to-roll

Řešení zahrnující odvíječ, navíječ popř. oba systémy, dle potřeby a druhu finishingu. Zpracování vysoce kvalitních, pevně navinutých rolí, jednoduše a bez kompromisů. Využití off-line nebo in-line s digitální tiskárnou, perforováním, děrováním či kontrolou tisku. Řešení Roll-to-Roll jsou založena na nejnovějších poznatcích, dlouholetých zkušenostech a nejmodernějších technologiích. Inovativní provedení hřídele zajišťující plynulé vysokorychlostní podávání role do tiskového systému, snadno ovladatelný dotykový panel, automatická detekce směru posuvu role a poloautomatické nakládání rolí.

Roll-to-cut&stack

Vysoce výkonné řezání a stohování, bezkonkurenční spolehlivost. Řešení Cut & Stack nabízejí 1-up, 2-up nebo 3-up režimy stohování při dynamickém řezání, rychlostí až 180 m/min.

Systémy s technologii Smooth-Web zajišťují šetrnou a spolehlivou manipulaci i s velmi lehkými papíry, jedná se o nejnovější generaci synchronizačních modulů.

Na příklad Cutter c23 s duálním rotačním nožem umí jednoduché nebo variabilní dvojité řezání při tisku na spad. Stacker s20 nabízí spolehlivé a cenově výhodné zpracování většiny aplikací, oproti tomu Stacker s30 se vyznačuje vyšší rychlostí provozu a možností zpracování papírů s nízkou gramáží.

Roll-to-roll s dynamickou perforací

Perforator TC 1550 HS vytváří horizontální a vertikální perforace on Demand a nabízí možnosti statického (pinfeed) i dynamického děrování pro výrobu uživatelsky přívětivých dokumentů pro vaše zákazníky.

Řadu HS lze upgradovat na dva perforační nože, min. rozměr horizontální perforace tak zkrátíte téměř na polovinu, při zachování dané rychlosti. Řízení procesu pomocí 2D (Datamatrix) i 1D barcodů či OMR. Až 89 předprogramovaných perforačních vzorů.

Konfigurace se dvěma, čtyřmi nebo šesti horizontálními a vertikálními perforačními zařízeními, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. TC 1550 HS je vybaven automatickou detekcí délky stránky a automatickou synchronizací po prázdném papíru.

 

Video

Spojte se #s námi#.

Zákaznický servis