Zavřít hledání

Dokončující #zpracování

Technologie nejen pro grafický průmysl.

Popis
Řada Revolution

Tecnau Revolution 50™ rodina produktů nové generace určená pro vysokorychlostní dokončující zpracování. Řada Revolution se řadí mezi heavy-duty systémy, je zkonstruovaná tak, aby odolala náročným cyklům pro nepřetržitou výrobu a snížily se tak náklady na jejich údržbu. Konstrukční návrh jednotlivých systémů zaručuje snadný přístup pro zajištění servisní úkonů a to jak na místě, tak prostřednictvím vzdálené podpory, online monitorování a diagnostiku (IoT). Vstupte s řadou Revolution do světa Průmyslu 4.0
Detail produktu

Revoluce v dokončujícím procesu zpracování tisku

Popis
Photo

Rostoucí poptávka po zadávání zakázek prostřednictvím webového rozhraní (web-to-print) vyžaduje efektivní a variabilní Cut & Stack řešení. Naše systémy pro cut-sheet i web umožňují zpracovat široký rozsah formátů fotografií (4 ”x 4” až „18 x 60”) seřazených podle požadavku. I pro další grafické aplikace, jako jsou obaly na knihy, marketingové brožury a plakáty, jsou k dispozici unikátní řešení, jenž vyčnívají rychlostí (až 137 m / min) a kompatibilitou s různými způsoby vyřazování a gramáží papíru.
Detail produktu

Fotografie, plakáty, bannery & přebaly

Popis
Komerční tisk

Nabízíme technicky nejvyspělejší systémy povznášející oblast komerčního tisku na vyšší úroveň. Osvědčené a ekonomicky přívětivé technologie zajišťující plnou automatizaci pracovního postupu.
Detail produktu

Systémy pro výrobu brožur a katologů

Popis
Book on Demand

Vydavatelé si mohou objednat menší množství knižních titulů nebo jen jejich jednotlivé kopie, aby tím zkrátili dobu potřebnou k uvedení titulu na trh nebo snížili skladové zásoby, našli nové příležitosti na trhu se specializovanými publikacemi či novými autory a v neposlední řadě minimalizovali objem vratek. Naše automatizované linky si s takovými výzvami hravě poradí. Vyberte si řešení odpovídající vašim potřebám:
Detail produktu

Systémy pro výrobu knižních bloků a knih

Popis
Direct Mail

Technologie barevného inkoustového tisku přináší do oblasti Direct Mailu nové možnosti díky nimž tak získává zpět postavení silného marketingového nástroje. Nabízíme řadu řešení, která přinášení větší efektivitu a flexibilitu vašim tiskovým aplikacím.
Na příklad Roll systém Zero Speed Splicer u40, který zvyšuje produktivitu tiskárny, Stack 2320 umožňuje řezání a stohování pro joby s tiskem na spad i offline finishing, TC 1550 Plus dynamicky perforujte a děrujte osobní kupóny, slevové karty i speciální nabídky. Kompatibilita se systémy třetích stran (bindery/finishery….)
Detail produktu

Adresné oslovení zákazníků

Popis
Transpromo

Jedinečné spojení transakčních dat a adresného marketingového oslovení, které zvyšuje loajalitu zákazníků a snižuje náklady. Vouchery, dárkové kupóny, faktury atd. – joby, které se neobjedou bez dynamická perforace.
Naše řešení TC 1550 PLUS instalované in-line s Roll to Roll nebo Roll to Cut & Stack systémy nabízí komplexní zpracování vašich transpromo aplikací. S automatickým systémem výměny rolí Zero Speed Splicer u40 tisknete kontinuálně bez přerušení i v případě potřeby různých typů papírů.
Detail produktu

Využijte maximální potenciál transpromo kampaní

Popis
Transakční tisk

Naše Roll-to-Roll a Roll-to-Cut&Stack řešení vám pomohou zefektivnit workflow a maximalizovat run-time, zpracování transakčních dat tak nebylo nikdy snazší. Lze použít v off-line nebo in-line režimu. Řezejte a stohujte i ty nejlehčí papíry. Naše vysokorychlostní Roll-to-Fanfold řešení produkují dokonalé stohy tvořené z rolí (pinless nebo pinfed).

Modularita systémů prodlužuje livetime. Speciální joby s perforací či děrováním? Žádný problém – moduly pro statické či dynamické zpracování vám otevírají nové možnosti.

Detail produktu

Zpracování transakčních dat, jednoduše a rychle

Popis
Falcovací stroje MB Bäuerle

  • Automatizované skládací systémy
  • Online řešení pro digitální tisk
  • Manuální skládací systémy
  • Skládací systémy pro letáky
  • Poštovní technika
  • Periferní zařízení 
Detail produktu

Plně automatické i poloautomatické skládací stroje od předního výrobce v oboru, společnosti MB Bäuerle. Jednoduchá obsluha a široká variabilita – od malých formátů až po komplexní zásilky, modulární konstrukce, kvalitní materiály.

Spojte se #s námi#.

Zákaznický servis